To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Mroczny Elf - Dlaczego właśnie Mroczny Elf? Plusy i minusy postaci.

Whitening - 2009-01-19, 17:58

Ja uważam, że DE ma same plusy.
+Szybkie ciosy
+Przy dobrych broniach dobre obrażenia.
+Zabócza precyzja
+Fajna historia
+Na dalszych poziomach wymiata

Pablo1989 - 2009-01-31, 21:36

Ja w Singlu gram DE a w MP Gladiatorem, więc tak

Powiem że Postać dobra ale nudna za łatwo nią się gra, dla pocztkujących może idealna jest

+Bardzo Dobrze prezentuje się w walce na dwie bronie
+wysoka zręcznosć i Siła
+czasem przydatne Ataki dezertorjetujące
+Nie potrzebny mu koń, przy wyskoim speedzie
+niektore odzywki, np Take this rubish away, i am not pack mule(to mi się z pewną grą przypomina co zmęczony bohater mówi (tyszy) nie jestem koniem aby biec dalej

A wady

-Rzucenie mgły i chmury trucizny, bez sensu nic nie trzeba robić poza dobijaniem i zbieraniem to co dropło
-nudne non stop rzucenie we wrogów atakami dezerjontującymi, bo po co walczyć z kołkami nie ma sensu, ech pamiętam taką sytułacje kiedy młodyszy kuzynek narzekał że body z CSa go rozwalają kiedy on miał kałacha, więc musiał sobie non stop w konsoli wpisywać wyłączenie AI botom, i tak z radośćią rozwalał w bezradne boty.

dla NEWB idealna ale jak jesteś elitą twój wybór. zresztą o charakter Wampirka i Dark Elfik są podobne.

Elldar - 2009-02-07, 20:01

według mnie wielkim plusem DE jest Piekielna Gardziel ze względu na OGROMNE obrażenia do tego jeszcze zatrucie.A po za tym zawsze lubiłem dualki :P i postacie typu Blader tj walczące 2 Broniami a DE świetnie siędo tego nadaje
narazię mam 30 lvl więc nie wiem za dużo o DE więc nie znam jego wad i nie grałem innymi postaciami jedynie Gladiatorem tak że tym bardziej ich nie znam

Alan - 2009-03-19, 10:06

A według mnie najlepiej lazic z:
mgła bitwy-najlepiej zeby sie szybko odnawiala
pożeracz dusz-jak najwiecej do hp jak walczysz z dystansowcami
piekielna gardziel
i ostatnie to trujaca mgla jesli dobrze mowie
1 skill jaki chcecie ale najlepiej jakis kombos z 4 skilli. Z takim "buildem" niepowinien miec szans nawet smok. :prosze: :lol:

Diego-Mroczny - 2009-05-06, 12:37

DE to moja ulubiona postac. Trujaca mgla, zemsta, i seryjne uderzenie to umiejtnosci superasne.Warto isc na walke ostrzami(na specjalne bronie) i walka na dwie bronie (bardzo przydatne)Lubie tez go za to ze:mam rozbrajanie, ide na mroczne elfy i fajne bronie dropia :P
enzo1122 - 2009-05-29, 14:31

Ja też lubie DE.Ma fajne kosy i zbroje (szczególnie te unikatowe miałem wszystkie) mój super lvl nim to 107 :mg: :mg: .Jeszcze jedno-gdy idziemy do komendanta romaty w Belevue i gdy mroczniak nas opuszcza to przechodzi przez portal.A spotkaliście go kiedyś w jaskiniach Zhurag-Naru?? Bo ja tak stoi w takiej komnacie w zbroji i z kosami ale nie można sie do niego odezwać ale jest super
Eversmann - 2009-06-09, 17:27

Cytat:
Z takim "buildem" niepowinien miec szans nawet smok. :prosze: :lol:

No może i szans nie ma, ale zdecydowanie ciekawiej gra się DE w "buildzie" bez pułapek. Teraz jak expię mojego DE (13 lvl :D ) od nowa (miałem na 70 lvlu ale nie przetrwał) to wbijając się w grupę stworków z jakimś przywódcą rozwalam ich na 1 combo: Testosteron, potem seryjne uderzenie, natarcie i na dobicie przywódcy potężne uderzenie. Zawsze tak grałem i smoki się z łatwością biło. :) Grałem, gram i będę grał. Amen

marrog - 2009-06-10, 14:10

Dla mnie wadą jest to, że trzeba mieć duuużo ataku jak robi się DE na walkę co nie jest łatwe, a plusem to że łatwo się gra na pułapki i dla mnie to najlepsza postać do lagowania (klepię moby nawet o 50 lv silniejszych ode mnie :P )
Diss - 2009-06-10, 17:33

misisiss napisał/a:
Ja uważam, że DE ma same plusy.
+Szybkie ciosy
+Przy dobrych broniach dobre obrażenia.
+Zabócza precyzja
+Fajna historia
+Na dalszych poziomach wymiata

Tak jak kolega mowi wymiata i szybkosc ciosow jest niesamowita:P

wczoraj zalozylem ta postac i jest ona zajefajna:D

hugo971 - 2010-03-21, 17:58

fakt mroczny elf najlepszy według mnie ale jak kto woli
TigeR - 2010-08-18, 13:50

Ja lubie Mrocznego Elfa i nim gram;]
Dla mnie jest najlepszy jego plusy to np szybkosc ataku i fajne bronie [ szpony np] i zestawy [ Rugila,Cordella , Kharga Itd]

Pozdro :wink:

TheSpecialOne - 2010-09-04, 15:24

Ja mam mrocznego elfa z 213 poziomem , wymiatam . Sakkary i smoki idą między boki . (Gabriel Marek Binkowski , klasa 6 , Hoszowczyk 24 , Podkarpacie . :wink: Pozdro
jrachi - 2010-10-13, 14:09

ja lubie DE bo fajnie wygląda w setach xD uwielbiam DE truciciela ale DE woj nie gorszy super sie gra :p i jak sie nim zacznie to czeba zkonczyc bo fajnie nim wciąga xD
jest dobry dlatego:
-szybko rozwala bossy
-dobry na moby
-fajnie wygląda
-prosty w obsudze xDDD
-duzo by tu jeszcze wymienieac...

Phanatom - 2010-10-13, 15:00

DE postać fajna aczkolwiek nudna. Jednak ma potężne dmg, szybko bije, fajne sety itd.
Hammer - 2010-11-26, 14:38

Mroczny Elf ma mało HP ale zadaje duże DMG i jest szybki.Trzeba umieć prowadzić tą postać :P