To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Multiplayer - Jak za dawnych dobrych czasów

MatthewMatt - 2021-11-11, 18:31
Temat postu: Jak za dawnych dobrych czasów
Witam ja w takiej małej sprawie, czy ktoś ma kontakt z szefem stawiającym serwery na VPN czy innych programach do wspólnego grania w Sacred podziemia, otóż chodzi mi o to aby ktoś z nie wielu zresztą osób mogłaby tworzyć serwery gdzie można robić od razu regiony bossów na mapie Ancarii ale nie zwykłe, tylko te na Veteran modzie, strasznie mi zależy na tym aby ktoś się podjął tego zadania i mógł tworzyć takie serwery gdzie są od razu regiony bossów na Veteran modzie, jest to idealne pod tą sprawą że można walczyć z czterema smokami na raz i w dodatku aby server był stworzony tak aby można było na niego wejść z zainstalowanym Veteran mod, pamiętam z czasów programu Tunngle zawsze w godzinach wieczorowych do późnej nocy były stawiane serwery typu PvP oraz PvM i w tym Veteran mod na czerwono, wiem, domyślam się sam że wszyscy się rozsypali odkąd padło Tunngle i nie wielu graczy wie że można razem pograć przez Radmina lub inny program, tak więc jakby ktoś umiał to zrobić i mi napisał od której do której będzie stawiany server Veteran mod Region boss to będę bardzo wdzięczny za poświęcenie i uprzejmość z jego strony, sam bym się tym zajął ale niestety nie mam zielonego pojęcia jak się stawia wiele serwerów na raz i w tym dodatkowo server Veteran mod, uprzejmie przepraszam jeżeli już taki temat jest wstawiony na forum, dzięki wielkie i powodzenia.
Przyjdzie czas że znowu usiądę do tej gry i to na długo.. Ale kiedy to będzie, nie wiadomo ;-)