To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Mroczny Elf - Elf na koncentrację

MatthewMatt - 2018-10-28, 15:02
Temat postu: Elf na koncentrację
Cześć wam, chce zrobić Mrocznego elfa walczącego ostrzami, lecz chce mieć buffa Testosteron do zwiększenia obrażeń od trucizny i mam problem, chce się dowiedzieć która umiejętność skraca regen Testosteronu, czy to balistyka czy znajomość pułapek czy tez coś innego ??

Umiejętności mają wyglądać tak:
1.Władanie bronią
2.Tężyzna fizyczna
3.Zbroja
4.Zwinność
5.Walka ostrzami
6.Koncentracja
7.Blokowanie ciosów
8. i co tutaj dać aby zmniejszyć regen testosteronu ?

Shei - 2018-10-29, 10:13

Witam ^^

Z tego co pamiętam, to obie umiejętności skracały regenerację :> Znajomość pułapek daje większy bonus do regeneracji, a balistyka skraca czas regeneracji pułapek oraz dodatkowo przyspiesza ich rzucanie. U nas na stronie z tego co widzę, to na 100lvl znajomość pułapek daje prawie 400% regeneracji pułapek, a balistyka tylko 130% regeneracji i 130% szybsze rzucanie.

No ale lepiej niech się wypowie ktoś, kto grał dłużej mrocznym elfem, bo to nie była moja główna postać :)

MatthewMatt - 2018-10-29, 11:39

Widzę jasno, czyli wybiorę Znajomość pułapek i zobaczę jak się będzie spisywał taki DE. Dzięki za podpowiedź, może jeszcze się ktoś wypowie co jest lepsze, ale skoro na stronie jest opis tej umiejętności to chyba nie kłamie xD Dzięki :!:
Kalia - 2018-10-29, 18:11

Potwierdzam powyższe - miałam swego czasu DE na ostrza (pewnie się save jeszcze gdzieś po dysku wala) i też używałam Adrenaliny/Testosteronu.
MatthewMatt - 2018-10-29, 18:23

Właśnie takowego chce zrobić, walczący ostrzami z Adrenaliną i teściem, na pewno będzie mocny ale jeszcze daleka droga zanim go wyekspie porządnie. :roll: Dzięki.
Kalia - 2018-11-01, 14:13

MatthewMatt napisał/a:
na pewno będzie mocny

Tutaj nie hodowałabym zbyt wielkich nadziei :P Owszem, jest on całkiem spoko, na pewno klimatyczny itd. ale do potężnych postaci mu daleko i z większymi przeciwnikami typu smoki musi jednak trochę się napocić (oraz uważać).