To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Questy - Zadania zakończone?

Maniek123404 - 2018-10-22, 10:12
Temat postu: Zadania zakończone?
Takie mam pytanie jak grałem po ukończeniu zadania jakiegoś... nadal jest kółeczko aktywne na mapie... czy to bug ?
Kalia - 2018-10-22, 13:19

Zapewne tak, zdarzają się takie przypadki - możesz powiedzieć, które to zadanie było?
Thecmelion - 2018-10-22, 14:19

To normalka i dość częsty bug dla Sacred 2. Niemal zawsze w którymś momencie na mapie zostaje szare kółko od zadań pobocznych i trudno się go pozbyć. O ile jeszcze są jakieś zadania poboczne dostępne, to można je przełączyć w Dzienniku misji i wtedy tamte kółko na jakiś znika... ale potem znów się pojawia. Sposób w miarę dobry, tylko do czasu jak sa dostępne inne questy, gorzej jak ich zabraknie, to kółka będą się pokazywać mimo wszystko, bez jakiegokolwiek sensu. Mnie najczęściej gdzieś w połowie Regionu Elfów lub w Regionie Ludzi tak się robiło. ;P
Maniek123404 - 2018-10-23, 06:11

Dziękuję za odpowiedź byłem niepewny... xd
quest był zespołu Blind Guardian kółko białe nadal aktywne po ukończeniu xd

Thecmelion - 2018-10-23, 14:56

Maniek123404 napisał/a:
quest był zespołu Blind Guardian kółko białe nadal aktywne po ukończeniu xd

No to tak jak napisałem, wschodnia Tyr-Lysia (czyli pierwszy Region Wysokich Elfów). Właśnie przy tym zadaniu najczęściej się tak robi, zaraz po wyłączeniu cutscenki z zespołem. Widocznie w tym momencie gra myśli, że zadanie dalej "trwa" i kółko dalej widnieje na mapie świata/minimapie. No cóż, taki urok bugów w Sacred 2.
Pozdrawiam. ;)