To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Questy - Arogarn się nie pojawia ponownie

Hudof - 2018-10-01, 14:58
Temat postu: Arogarn się nie pojawia ponownie
Jak w temacie, zaniosłem mu pismo od rolnika, zniknął i już się nie pojawia, w skutek czego nie mogę przyjąć zadania "Miecz Arogarna", na save'ie z poz.brązowego się pojawił szybko ponownie, zdecydowałem się na srebrny, zrobiłem tyle samo zadań, tyle samo mapki przeszedłem i jego nie ma, czy to błąd gry? :evil:
Thecmelion - 2018-10-01, 16:02

No ok, tylko powiedz gdzie go szukasz? Bo druga część zadania jest w innym miejscu niż pierwsza. ;)
Hudof - 2018-10-01, 16:31

@Thecmelion

Przecież on zleca to zadanie w karczmie... wiem bo na innym zapisie tak mam.

Thecmelion - 2018-10-01, 18:17

Hudof, no właśnie nieprawda. Zadanie "Miecz Arogarna" jest zlecane przez niego na polanie pomiędzy Hedgenton a Drakenden. Jak tam dojść masz opisane dokładnie tutaj. Leć przy okazji do dolnego Hedgenton, potem na wschód, potem przez małą jaskinię i jesteś na polanie, tam gdzie teleportuje się Arogarn po pierwszym queście (w tym samym miejscu jest easter egg pt. Maczuga Thorwyna). ;)
Hudof - 2018-10-01, 20:13

@Thecmelion

Hmm, to czemu na innym zapisie, zlecił to zadanie w karczmie pod tańczącą serafią? Tam gdzie kończyliśmy pierwszy quest, arogarn strażnik lasu? zniknął i pojawił się za jakiś czas w tym samym miejscu :| Mam to olać i się nie przejmować bo prawidłowo ten quest jest zlecany później i gdzie indziej?

Kalia - 2018-10-01, 21:27

Hudof napisał/a:
to czemu na innym zapisie, zlecił to zadanie w karczmie pod tańczącą serafią?

To akurat JEST bug :P Czasami da się od niego "wycisnąć" to zadanie zanim się teleportuje do nowej lokacji.
Hudof napisał/a:
Mam to olać i się nie przejmować bo prawidłowo ten quest jest zlecany później i gdzie indziej?

Owszem.

Hudof - 2018-10-02, 10:15

@Kalia

Dziękuję, dam Ci oleandra :P