To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Driada - Driada Łowczyni - problem z wyborem drugiego aspektu

pp3088 - 2015-01-20, 16:32
Temat postu: Driada Łowczyni - problem z wyborem drugiego aspektu
Witam.

Planuję wyspecjalizować moją Driadę na walkę dystansową, ale pomocniczo chciałbym wybrać jeden z aspektów.

I tu pojawia się pytanie: Magia Natury wygląda na bardziej praktyczną, ale Kabalistyczne Vodoo podoba mi się w zakresie konceptowym.

Mam więc wątpliwość: co bardziej przyda mi się, biorac pod uwagę pomocniczy charakter tego aspektu. Czy Vodoo jest użyteczne na wyższych poziomach trudności?

Kalia - 2015-01-20, 19:21

Niestety w tej grze to, co jest beznadziejne na początku, pozostaje beznadziejne do końca, a wręcz jego beznadziejność zazwyczaj się pogłębia. Aspekt Voodoo jest ciekawy, ale niedopracowany (każda z postaci w S2 ma taki jeden głupi aspekt i dla Driady właśnie na Voodoo padło). Tak więc nie ma co liczyć, że na wysokim poziomie nagle stanie się przydatną super mocą (kiedyś Choroba była bardzo potężnym CA, ale okazała się przesadnie potężna i w którymś patchu ją osłabili tak, że teraz nie nadaje się do niczego).

Zdecydowanie lepiej w ogólnym zarysie sprawuje się magia, w szczególności ze względu na Korę.

Ja u swojej Driady ( http://forum.sacred.pl/viewtopic.php?t=4726 ) nie koncentrowałam się na żadnym aspekcie pomocniczym - korzystałam z dobrodziejstw obydwu i było dobrze. Niemniej jeśli chcesz wybierać, jestem za magią.