To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Komentarze do newsów ze strony - Pierwszy oficjalny trailer Sacred 3 oraz screeny

Shei - 2014-02-19, 20:26
Temat postu: Pierwszy oficjalny trailer Sacred 3 oraz screeny
Cytat:
Pojawił się pierwszy oficjalny trailer Sacred 3. Na filmiku można zobaczyć pięć klas postaci, z czego tylko trzy przypominają te znane z Citadel, czyli Serafia, Wojownik Safiri i Ankaryjski Łowca. O pozostałej dwójce bohaterów ciężko coś więcej powiedzieć, pierwsza postać wygląda na jakąś wojowniczkę/druidkę z tarczą i włócznią, a druga podobna jest do Smoczego Maga z S2. W takim razie co się stało z Szamanką Khukuri (o ile nie jest ona tą wojowniczką ze zmienionym wyglądem). A co Wy o tym myślicie, zachęcam do dyskusji na forum i podzielenia się Waszą opinią na temat tego trailera oraz klas postaci.

Filmik można obejrzeć na naszym kanale YT lub bezpośrednio w dziale z Filmami S3.

Pojawiło się też pięć screenów z gry przedstawiających różne lokacje.

Gra została zapowiedziana na lato 2014 roku.

Kalia - 2014-02-20, 13:22

Ten "nowy" (Malakhim) wygląda... interesująco ^^
Tak jakby połączyli i poprawili idee Inq i SM z S2. Ogólnie fajnie, chociaż ten nieszczęsny tryb Koopa dalej jest jedyną formą gry... Cóż, może da się przyzwyczaić - w sumie w D2 człowiek wręcz zabiegał o najemnika.

CieńRządzi - 2014-02-20, 20:38

Interesuje mnie nowa postać, która - tak jak Kalii - od razu skojarzyła mi się ze smoczym magiem. Ale widać też różnicę w postaci tego przeistaczania się w ciemny dym. Wygląda super :) Ano i zmiana serafii zaczęła mi się podobać, gdyż zamiast skrzydłoostrzy wysuwa prawdziwe skrzydła! (oby zachowali taki skill w grze).

Zwiastun zwiastunem - Muzyka dobrana genialnie, akcja również. Te "ogniste szkielety" są po prostu niesamowite... I ta scena, jak Serafia wysuwa te skrzydła, to zwolnienie, ta muzyka... Cudownie.

A screeny i sama grafika... Jak idealna mieszanka Sacred i Sacred 2. Bardzo mi się podoba. Gra zmierza w coraz lepszym kierunku :)