To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Sprawy forum i strony - Bonusy z setów S1

Meredith - 2011-09-21, 12:59
Temat postu: Bonusy z setów S1
Przeglądałam sety z S1 i w oczy rzuciło mi się, że kilka z nich nie ma wpisanych "Bonusów za skompletowanie części zestawu." Nie wiem, czy to błąd, czy nie wiadomo co i jak.. Ale postanowiłam napisać czego i gdzie brakuje. Bo mi się nudzi :3

Dyscyplina Paternusa
Lodowa Inwokacja Blackstaffa
Nagły Wybuch Byletha (brak bonusów z Niobu)
Ochrona Skuldy
Wiązanie Boskiej Sieci ze Snów
Zemsta Abdiel

I wszystkie dla krasnala.

Thecmelion - 2011-09-21, 14:54

To że brakuje to dobrze wiemy, problem w tym, że nie mamy skąd ich wziąc, bo chętnych, którzy mogli by je mieć i podrzucić, po prostu nie ma. :roll:
Kalia - 2011-09-21, 17:06

A ja wam powiem więcej - część z tego mamy (jeśli nie wszystko) tylko:
a) wysłałam [b]Shei'owi[/b] i u niego utknęło/zaginęło
b) obecnie jest problem z bazą - nie da się do niej nic wprowadzić
Tak więc nie ma co liczyć na zmiany dopóki właściciel serwera nie popoprawia błędów, które się pojawiły.

Shei - 2011-09-22, 12:03

Z tym zapisywaniem do bazy to ja już sobie poradziłem, trochę potestowałem i się okazało, że wywala błąd gdy jest w tekście cydzysłów, czyli prawie we wszystkich co wrzucam do bazy :P . Coś popierniczyli na serwerze w skrypcie, ale mam sposób na obejście tego, że normalnie zapisze do bazy nawet jak będzie tekst z ", więc to już nie jest problem. No ale co do bonusów, to mam je na innym dysku niestety, a nie mam jak podłączyć go do kompa już od dłuższego czasu, więc chwilowo nie dodam ich.

Kalia, a Ty mi je jak wysyłałaś? Na mojego gmaila? Bo może bym zassał jeszcze raz. Już nie pamiętam jak to było zrobione, bo wysyłałaś mi się dawno temu, gdy jeszcze miałem właśnie ten stary dysk podłączony.

Kalia - 2011-09-22, 13:59

Prawdopodobnie poszły raczej na serwisowego gmalia.
Powinnam je mieć gdzieś u siebie, sprawdzę. Jak znajdę, to wyślę jeszcze raz.

Ale niestety panel moderatorski (dodawania przedmiotów) nadal nie działa...

Shei - 2011-09-22, 20:44

[b]Kalia[/b], działa, tylko tak jak pisałem, trzeba kombinować trochę, na X Ci powiem jak dodawać :)
Kalia - 2011-09-22, 22:37

A nie możesz opisać na PW? Wtedy będę miała notatkę na stałe jakbym zapomniała.
Shei - 2011-09-23, 09:20

Mogę, ale to nic trudnego, więc na X by wystarczyło :P Za chwilę Ci napiszę na PW.
Kalia - 2011-09-23, 15:47

Cóż, znaleźć nie mogłam, więc obfociłam od nowa i wysłałam.