To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Questy - Główny Quest Kampanii Władca Smoków

sloniomir - 2011-01-31, 17:55
Temat postu: Główny Quest Kampanii Władca Smoków
Właśnie zabiłem tych czterech bossów w machinie T i oczekiwalem ze bedzie jeszcze misja główna Władcy smokow czy poprostu na te wyspy można sobie pojsc rekreacyjnie czy mam jakiegos buga bo sam nie wiem .... ( z góry dzieki za info) ?? ??bo nie wiem czy zaczac grac na srebrze bo zaczołem od brązu a jak nie ma tam głównego questa to nie wiem czy jest sens tam iśc
Kalia - 2011-01-31, 21:41

Kampania I&B jest oddzielna, nie jest kontynuacją kampanii FA, więc trzeba się na nowe tereny samodzielnie 'dostarczyć' i tam zacząć ciąg misji.
[quote="sloniomir"]czy zaczac grac na srebrze[/quote]
Zdecydowanie polecam, bo na brązie niedługo zrobi ci się zbyt prosto.

sloniomir - 2011-02-01, 11:58

Dzięki bardzo a możesz mi powiedziec od ktorej wyspy rozpoczac zeby uruchomiło mi się złote kółko questu ??
Thecmelion - 2011-02-01, 12:18

[quote="Kalia"]Kampania I&B jest oddzielna[/quote]
To nie jest osobna kampania, tylko nowy ciąg questów pobocznych, które można zrobić w różnej kolejności.

[quote="sloniomir"]Dzięki bardzo a możesz mi powiedziec od ktorej wyspy rozpoczac zeby uruchomiło mi się złote kółko questu [/quote]
Mówisz o tych dodatkowych terenach? Wystarczy, żę przetransportujesz się do Krwawego Lasu lub Równiny kryształów i tam pogadasz na wejściu z jakimś NPC od zadań, wtedy będziesz mógł wykonywać zadania dla tych terenów. I jbc są one oznaczone zwykłych szarym kółkiem na mapie (złote są tylko przy Kampanii Głównej).

Elwin - 2011-02-01, 16:12

W zasadzie tylko Cursed Forest ma taki pseudo mainquest, na Crystal Planes to sa oddzielne pojedyncze misje. Moge tylko podpowiedziec ze w Cursed Forest potowry maja nizszy level. Wlasciwie CF ma poziomy takie jak Dzungla a CP to powyzej wastelands chyba nawet, albo na rowni.