To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Mroczny Elf - Walka na dwie bronie

Herpeton - 2010-01-07, 14:23
Temat postu: Walka na dwie bronie
Czy ta umiejętność jest opłacalna? Otóż mam mrocznego elfa i walcze dwoma ostrzami cośtam Bahamuta i taki miecz, ale przyglądając się informacjom o tym jakie zadaję obrażenia wyszło na to że lepiej jakbym walczył tylko jedną bronią (oczywiście nie biorąc pod uwagę kwestii specjalnych bonusów przypisanych danej broni). Zadaję wtedy (teoretycznie jak w statystykach postaci) większe obrażenia niz walcząc dwoma.

Pozdrawiam

gladior12345 - 2010-01-07, 15:10

Według mnie jest opłacalna.Jeśli masz 2 broni i jedna ma np.+5 do natarcia i drugą taką samą to już natarcie masz +10... a i szybciej się sieka i wgl. Warto inwestowac :]
marrog - 2010-01-07, 15:22

[quote="Herpeton"]Czy ta umiejętność jest opłacalna?[/quote]
Dla nie go to wręcz podstawa.
[quote="Herpeton"]przyglądając się informacjom o tym jakie zadaję obrażenia wyszło na to że lepiej jakbym walczył tylko jedną bronią (oczywiście nie biorąc pod uwagę kwestii specjalnych bonusów przypisanych danej broni). Zadaję wtedy (teoretycznie jak w statystykach postaci) większe obrażenia niż walcząc dwoma. [/quote]
Teoretycznie tak, lecz skuteczność w walce znacznie się różni się, gdy założysz 2 bronie. Wprawdzie będą (teoretycznie) zadawać mniej obrażeń, niż gdyby chodziło się z jedną bronią, ale DE nadrabia to prędkością ataku. Prościej - Mroczny Elf szybciej atakuje 2 brońmi, więc będzie szybciej zadawał obrażenia, niż zadałby bronią jednoręczną (patrząc na prędkość ataku).

Herpeton - 2010-01-08, 15:35

Racja, spróbowałem walczyć i tak i tak i wyszło na to że skuteczniej walczy się dwoma.
Dzieki za odpowiedzi.
Pozdrawiam

TigeR - 2010-08-18, 13:44

Tak oplaca sie walka na 2 bronie....;]
Najlepsze szpony lub 2 miecze [ lepsze szpony] :wink:

jrachi - 2010-11-19, 14:53

opłaca się juz to powiedzieli ale ja to tez chce powiedzieć xDDDDDDDDD bo chcesz szybko ubic smoka a na miecz i tarcze elf wychodzi jako szajs dajesz 2bronie np. ostrza kharga i smoka na hita
predi - 2011-07-03, 15:01

jest bardzo dobre dodaj jeden punkt walki na dwie bronie bo jak masz bonus od kradzieży życia lepiej kradnie i leprze obrażenia zadaje razem