To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Komentarze do newsów ze strony - Sacred Złota Edycja w CD-Action

wladyslaw - 2009-06-09, 10:30

nie ma CD-key'a albo ja jestem ślepy
Shei - 2009-06-09, 10:35

CD-keyów nie ma, ale ślepy też chyba jesteś, bo było już o tym pisane
Jagged napisał/a:
Ghost wypowiadal sie na forum cda ze wersje bedzie bez cdkeyow

;p

wladyslaw - 2009-06-09, 11:01

było pisane ale skąd miałem wiedzieć ze to 100% prawda....(mniejsza o to)
Niestety płyta nie posłuży tym co wcześniej zagubili płytke ze sklepowym "sacred" chyba że tylko by pograć na SP, gdyż w menu multiplayer widnieje jedynie opcja gry lokalnej

Shei - 2009-06-09, 14:16

Bo w Złotej Edycji wywalili closed i open i mówię tu o wersji sklepowej, a nie tej z CD-Action. Wystarczy zainstalować patcha 2.28 i wtedy będzie open i closed. Co nie zmieli faktu, że bez cd-keyów i tak się tam nie pogra.
Shineko - 2009-06-20, 08:53

Mnie coś patch do wersji CD-Action nie wchodził. Dobrze, że mam normalną [czyt. z KK] wersję. W każdym razie CD-A kupuję co miesiąc [jeszcze nie zacząłem prenumerować, choć muszę zacząć] i nie interesują mnie jakoś specjalnie pełne wersje - tylko teksty :)
A płytki leżą ładnie posegregowane w pudełku na CD Heineken xD

Skryba - 2009-06-29, 15:26

Tyle że wersja z CD-Action to właśnie 2.28... Naprawdę tak ciężko przeczytać readme? :lol:

Wcześniej miałem Sacred, ale bez dodatku. Tera gram demoniczną wiedźmą na lot (a niech kto piśnie że słaba... służę filmikiem z tuba :] ). Na razie moje najlepsze zwycięstwo to pokonanie 24 lvl. maga 7 lvl demonicą (trochę kierunki pomyliłem... Wcześniej wpadłem na 24 lvl. bandytów z mrocznym elfem na czele :mg: )

Przy okazji: ktoś wie jak zmniejszyć czas regeneracji demonicznych form?

Shei - 2009-06-29, 17:49

Złota Edycja sklepowa też zawiera patcha 2.28, a trzeba go zainstalować, by mieć w Multi opcję Open i Closed. Dlatego było pisane o instalowaniu p;atcha, tylko problem w tym, że na Złotą Edycjęz CD-A coś się podbno patch nie chce instalować w ogóle.

Regen form skracasz koncentracją, ale to nie o tym jest temat.

Shineko - 2009-07-07, 20:59

Aktualnie mam popsuty komputer, więc nie sprawdzę, ale w wersji od CD-A jest SacredC.exe, zamiast Sacred.exe, co może powodować "brak" gry wg patcha.