To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Mag bitewny - Sety dla maga bitewnego...

Ryuuzaki - 2010-08-06, 16:56

[quote="DarkElf"]ej dlaczego jak zakladam helm od jakiegos zestawu to mi nie chce zaznaczyc ze jest ?? ?[/quote]

Pewnie jakiś bug.. :(

Żeby założyć cały set mammona trzeba mieć władanie mieczem ( wymaga tego ostatnie cięcie mammona )czy to nie przeszkadza w grze? w końcu zanim się go zdobędzie używa się głównie różdżek , a one są obuchowe.

Kalia - 2010-08-07, 16:29

[quote="Ryuuzaki"]Pewnie jakiś bug[/quote]
Pewnie na pewno. Set Mammona tak ma. Jednak nie ma się czym przejmować - z tego, co pamiętam, nie ma w ekwipunku zaznaczonego całego zestawu, ale bonusy od niego i tak otrzymujesz ;)
[quote="Ryuuzaki"]czy to nie przeszkadza w grze? w końcu zanim się go zdobędzie używa się głównie różdżek , a one są obuchowe.[/quote]
Pewnie będzie przeszkadzać (tak samo jakbyś wziął Bronie obuchowe, bo to też niepotrzebne magowi).
Nie wiem jednak, skąd ci się wzięło to 'wymaganie'. Ostatnie Cięcie Mammona nie ma żadnych wymagań prócz poziomowych:
http://www.sacred.pl/inde...karby%20Mammona

3lolek - 2010-08-09, 20:27

wracając do głównego tematu, to mi się podoba set tajemnica klingsora (chodzi o bonus od ukrytych obrażeń)
Kamisia - 2010-08-20, 20:35

Mam Byletha, maga mam na ogień i ziemię więc jest idealny. A w niebieskiej skrzyni chowam wszystkie inne części setów do Maga, jakie znajdę xP
Mammona noszę zawsze przy sobie i zakładam, gdy zbliżam się do kupca : D

TheSpecialOne - 2010-11-26, 18:34

Blackstaffa jest dla mojego maga idealny , i daje astralną na cały czas :D
jrachi - 2010-11-29, 17:59

Z wyglądu dagowit a tak Lodowa Inwokacja Blackstaffa