To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Freestyle - Pióro czy długopis

Niszczyciel - 2009-02-20, 13:07
Temat postu: Pióro czy długopis
No to do dzieła :P .
Ja osobiście piszę wiecznym piórem. Jakoś nigdy nie lubiłem tych długopisów. Pióro jest fajne i jak się skończy to można napełnić ponownie. Nie to co niektóre długopisy. Kiedyś jak byłem mały to kupiłem długopis bo pióro się skończyło a nie miałem wkładów. Długopis zaraz jak zacząłem pisać wylał się. Efekt? Przepisywanie zeszytu (ok. 20 kartek).

Lilith - 2009-02-20, 13:29

Zdecydowanie długopis :) Koniecznie cieniutko piszący, granatowy xD Piór nie toleruję, bo zawsze atrament mi się wylewa albo kończy w najmniej oczekiwanym momencie ;/ nie wspominając już o tym, że wyginam stalówki, bo przyzwyczaiłam się do długopisu i cisnę ;p Zdecydowanie- długopis ;) )
Sakkara - 2009-02-20, 15:06

U mnie tak samo jak u Lilith - gitarzystki13

To już moje drugie pióro z którego atrament leje mi się na łapska ;/ a zdarzało się że na kartkówce/sprawdzianie kończył się atrament, ja nie miałem wkładu ani długopisu i zonk :x
A długopisik daje możliwość dobrego pisania bez wylewania atramentu :P

Kowalka_umysłów - 2009-02-20, 16:29

Długopis.
Czarny albo granatowy i cieńki. Pióra wylewają, są grube i niewygodne, szybko się tusz kończy. A jak kleksa się walnie no to kiepsko. Długopisy rlz! I są ładniejsze. Mam nawet taki z nadrukiem torebek, ze snoopym czy z punkową krateczką :D

mbork - 2009-02-20, 16:33

Pióro. Najlepiej Parker. Rzadko (czytaj-prawie nigdy) wylewa, lekko pisze, a po za tym bardzo cieńko. Jeszcze Waterman`y są dobre ale nie tak jak dobry Parker. I wcale nie są grube. :evil:
Lilith - 2009-02-20, 16:42

mbork napisał/a:
Najlepiej Parker. Rzadko (czytaj-prawie nigdy) wylewa, lekko pisze, a po za tym bardzo cieńko.

Miałam Parkera przez 4 lata, ale w końcu się zepsuł. Tak to racja- nie wylewał się, ale pisał strasznie grubo...

KsiadzRobaQ - 2009-02-20, 21:04

Ja wręcz muszę długopisem. Koniecznie czarny, cienki.
Muszę, bo gdybym pisał piórem (a próbowałem), to nikt za nic nigdy by moich bazgrołów nie odczytał. Ponoć niektórzy nauczyciele czytają moje prace/klasówki z lupą w ręku... xD

Gauri - 2009-02-21, 16:38

Czarny długopisik. :P

Dziękuję bardzo za pióro, co i rusz o czymś zapominam, a co dopiero pamiętałbym o wkładach ;p W dodatku dość mocno cisnę i wtedy pióro do wymiany (stalówka)...

Granv - 2009-02-21, 17:34

Długopis,
ojciec jest lekarzem, i często jeździ na wykłady, zebrania itp. a ze sponsorowania apteki lub innej firmy zdarza mu się przynosic 300 długopisów do domu... I pióra nie lubie rozmazuje mi się wszystko, wyginam stalówy i wogóle, lepiej kupic sobie 5 długopisów za 2 zł, albo jeden pozadny za 30zł i wymieniac wkłady...

mbork - 2009-02-21, 21:07

Granv napisał/a:
lepiej kupic sobie 5 długopisów za 2 zł

Nieprawda. Lepij kupic pożądnego parkera ze stali nierdzewnej za 160zł i pisać nim przez jakieś 15 lat. Do tego najlepiej sprawuje sie kałamaz bo wychodzi oszczędziej. Ja moim parkerem pisze od 2 klasy SP.

Peace - 2009-02-21, 21:10

Zdecydowanie pióro :D chociaż i tym i tym bazgram ohydnie xD Piórem mi się lepiej pisze :)
P.S. Ciekawe jeszcze jakie tematy powstaną. Normalnie szczyt spamerstwa osiągamy :P

Shadow - 2009-02-21, 21:32

Zdecydowanie długopis tylko granatowy cienko piszący ;p
Anonymous - 2009-02-22, 18:05

Długopis.

Zaczynam żałować że napisałem temat matma czy polak...... xD

Yohi - 2009-02-22, 19:03

Długopis najlepszy, piórem trochę nie praktycznie mi się pisze.
AdamGSE - 2009-02-23, 00:15

Jestem za dlugopisem :D Zdecydowanie!