To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Questy - Wódz koboldów

nasty - 2009-01-01, 20:58
Temat postu: Wódz koboldów
Witam,
Jak pokanć tego wodza Koboldów,jak w niego nawalam to i tak mu się energia odnawia.
heelpp

progress - 2009-01-01, 21:49

A który masz level ? jak jakiś niski to nabij sobie wyższy i przyjdz do niego później, na tym patchu troche zrąbali bo ciężko go rozwalić na niskim levelu postaci.
Wampir - 2009-01-01, 21:50

Po prostu musisz zadawać szybciej obrażenia niż on się leczy. Też miałem ten problem, ale wystarczy znaleźć lub kupić dobrą broń, która zadaje szybko wysokie obrażenia. :wink:
prezes - 2009-01-01, 22:03

czasami wystarczy nawet o jeden poziom awansować, dobrze rozdzielić punkty i zmiana może być zaskakująca:P (miałem tak przy zabijaniu Faseteliona, tzn. tego bossa- kryształ, na 34 SW nie mogłem zejść poniżej połowy paska jego życia, z powodu szybkiego regena; wystarczyło że podbiłem lvl o 1 jeden i ni był już on problemem :P
nasty - 2009-01-02, 09:01

level mam 22 postać wysoka elfka ,więc chyba już nie tak źle,ale spróbuje sposób ze zmianą broni.thx
xede - 2009-01-02, 14:21

jak zle rozwinales postac to sie nie dziw, to poczatek gry a Ty juz masz takie problemy...
FILIPEK - 2009-01-02, 17:37

nasty napisał/a:
level mam 22 postać

AHA :shock: Ja go zatłukłęm Strażnikiem Świątyni na 3lvl, a Wojownikiem Cienia na 2. :twisted:
W tym najnowszym patchu wszystkie trole mają zbyt duży regen HP. I tak apropo to elfka jest raczej na czary, a nie na broń... ;p

Cerberus - 2009-01-04, 01:01

Wodz koboldów jest bardzo prostym przeciwnikiem pomimo ze przywraca sobie znaczna cześć zycia niestanowi żadnego zagrożenia ja zabiłem go wojownikiem cienia na 13 lvl :P
graczyk77 - 2009-01-04, 12:12

FILIPEK napisał/a:

AHA :shock: Ja go zatłukłęm Strażnikiem Świątyni na 3lvl, a Wojownikiem Cienia na 2. :twisted:

Jak ci się udało dojść co wodza Koboltów mając tylko 2gi poziom???
Ja tylko idąc moją HE, i wycinająć co nastego moba miałem tam juz 5lvl ..... :twisted:
KIobolt nie sprawił wiekszych problemów, gorzej miałem z białym gryfem :shock:

FILIPEK - 2009-01-04, 12:20

A tak się udało że pędziłęm ile wlazło na brązie i nie tłukłem tych koboldów. Zanim wychodzi gahanka trzeba zasiekać 40 takich skrzatów a wcześniej tylko 20 :P
Xeerix - 2014-12-28, 19:33

Wiem, odkop, 5 lat, i takie tam :P Ale jak do tego Wodza Koboldów dojść? Bo w tych górach, ta wioska tych Koboldów, bo to chyba jest właśnie wioska, i te wszystkie góry, pagórki, mosty, domki, drzewa no i za nic nie dojdę do niego :P Poradzę sobie nim na Inkwizytorze, 6 lvl, ataku 106 około przez dwie bronie: Mieczyki po 37 AD, itp. :) Pancerza około 98, poradzę sobie? Wiem, pewnie nikt już w Sacreda 2 nie gra, ale może ktoś się znajdzie? :)

Pozdrawiam! :3

Kalia - 2014-12-29, 15:13

Mapki akurat nie mam, ale mogę z pamięci powiedzieć:
- z Wolnybrodu wychodzisz drogą na północ i potem na zachód przez mostek dookoła którego jest zazwyczaj dużo koboldów
- potem dalej na północ obok obozu, w którym jest misja przyprowadzenia jakiegoś dzieciaka z powrotem do rodziców
- za obozem jest kawałek gór i ścieżka prowadząca do tejże wiochy

Co do Inq - możesz mieć problemy, bo on niestety zbyt szybki nie jest jeśli chodzi o zadawanie obrażeń, a rzeczony wódz się regeneruje, skubaniec. Na szczęście nie jest bardzo silny, więc nie ma przeszkód żebyś po prostu poszedł i sprawdził, czy dasz radę.

Xeerix - 2014-12-30, 14:50

Hah, znalazłem go, na 7 lvlu nie stanowił przeszkody :) 2-3 Potki, i leży :)

Pozdrawiam!