To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Driada - Driada - Łuczniczka

Wampir - 2008-11-02, 20:10
Temat postu: Driada - Łuczniczka
Może i nie mam gry, ale temat może pomoże dobrze rozpocząć przygodę z Driadą innym, a później i mnie. Tak więc chciałbym się was spytać jak "zbudować" skuteczną i silną łuczniczkę. Przeglądnąłem trochę działów z CA i Umiejętnościami i myślę, że takie Umiejętności by się przydały:
1. Koncentracja
2. Skupienie Zmiennej Łowczyni
3. Broń strzelecka
4. Wiedza o taktyce
5. Wiedza o prędkości
6. Wiedza o obrażeniach
7. Wiedza o pancerzu
8. Kondycja
9. Jeździectwo
10. Dyscyplina Bitewna - gdyby build używałby Kombosów.

Jak myślicie, czy taki zestaw byłby dobry? I ile punktów inwestować w każdy z nich?
Na Stronie Głównej piszę takie coś: "Wymaga 5 punktów w umiejętnościach...". Nie wiem co to znaczy, ale jeśli coś by się nie zgadzało w kolejności to proszę poprawić mnie.

A jeśli chodzi o CA:
Niszczące Uderzenie - jak najlepiej rozwijać?
Strzałkowy Szturm - jak najlepiej rozwijać?
Leśny Lot - przydaje się to CA?
Piaskowy Diabeł - przydaje się to CA?
Driada ma dwa dobre buffy dla tego typu postać - Złowieszczy Drapieżnik i Starożytna Kora. W którą lepiej inwestować runy? A może w obie? Czy brak w Umiejętnościach czegoś z Magii Natury sprawi jakieś ujemne bonusy ze Starożytnej Kory?

Przedmioty
Czy są już znane sety dla Driady? Najlepszy byłby taki, który ma bonusy do Skupienia Zmiennej Łowczyni i Broni strzeleckiej.

Dałem temat w dziale Prośby, bo tak naprawdę proszę was o build, a moje wyżej podane Umiejętności i CA mają was natchnąć na dobry pomysł. Wiem że doświadczeni gracze tylko spojrzą na build i już wiedzą czy jest dobry, czy zły. Byłoby fajnie gdyby ktoś już próbował zrobić Driadę - łuczniczkę i napisał jak sobie radzi.

Pozdrawiam
Wampir

Anonymous - 2008-11-03, 21:20
Temat postu: Re: Driada - Łuczniczka
Wampir napisał/a:
5. Wiedza o prędkości

Tego to nie wiem czy warto dodawać, bo większość czasu będziemy na mouncie, a drugi bonus zwiększający atak jest trochę za mały...

stgOlo - 2008-11-04, 01:20

Hmm co Ci tu poradzic :) )Robiac driade na hc na poczatku inwestowalem w to co wiekszosc czyli taktyka na max i all punkty w zrecznosc.Niestety pojawily sie problemy juz z pierwszym bossem czyli z golemem w kamieniolomie.Brakowalo obrony a bicie bossa na raty nie bardzo mi sie usmiecha oraz lykanie miliona mikstur.
Driada jak nie ma wypasionego w kosmos luku zadaje stosunkowo male obrazenia,a inwestujac w koncentracje aby skrocic czas colldownu skilla tracisz punkty ktore zainwestowac moglbys w co innego.
W porownaniu z innymi postaciami Driada nie ma zbyt dobrego skilla masowego.
Jest swietna na pojedyncze mobki ale jak juz dopadnie ja kilka sztuk moga byc problemy.
Nastepne podejscie to w kolejnosci takie skille.
1.Taktyka
2.Pancerz
3.Bron strzelecka
Bez problemowo doszedlem do latadla w dzungli majac 1.5k defensa i tu zonk :cry: koles jednym hitem zabiera mi 1/2 zycia i mam problem bo robie trzeci bulid :D
Zrobilem test tworzac kilka klonow Driady(pol dnia cholerka)i sie okazuje ze calkiem przyjemnie sie gra dwoma mieczami,miecz i tarcza i co ciekawsze wlocznie.
Nie wiem sam jestem w rozterce bo musze taka postac doprowadzic do dzungli wiec troszke czasu to zajmie.Mysle ze juz podobne tematy sie pojawily dotyczace innych postaci(SW z lukiem).Jednak wartosc danego buildu sprawdza sie na grze HC :P bo niestety ze strata ale wiemy do czego zdolna jest nasza postac.A im dalej w las tym ciemniej.