To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Sacred
Polskie forum gier z serii Sacred

Mroczny Elf - DE Hybryda

golonqa - 2008-07-19, 21:17
Temat postu: DE Hybryda
ja w temacie potrzebuje DE na natarcie i trująca tylko nie wiem jak sie do tego zabrać :P
Alcalata - 2008-08-11, 17:51

Proponuje:

1. Władanie Bronią - wiadomo...
2. Koncentracja - też wiadomo...
3. Dwie Bronie - hmm.... jestem zwolennikiem tej teorii, że jednek dajemy w to 1/4 lvl'a
4. Znaj. Pułapek - tutaj dużo, ale nie przesadzić, bo jak 1% - 2 pkt. to sie nie opłaca.
5. Zwinność - 90 (nie zbroja tutaj nie, bo lepiej żeby nas nie trafiali pierw, niż mają to robić ale małe dmg zadawać...)
6. Zbroja - 120
7. Blokowanie Ciosów - 150
8. Tężyzna Fizyczna - ten skill walimy jako ostatni, ponieważ im więcej mamy HP, tym więcej nam dojdzie, no jak ktoś miał procenty w szkole to czai... xD

Wszystko w Fizyczną Regenerację.

Tak: zaczynamy niepozornie od fightera, najpierw mgła się nie będzie przydawać za to natarcie owszem. Potem (30 lvl) zaczniesz zauważać plusy tej mgły, nadal pomagasz sobie jednak natarciem, któtko mówiąc puszczasz trująca mgłę i okładasz mobki natarciem, przy czym mgła nie musi mieć niskiego regena, bo to w końcu hybryda.
Tak, ale to nie wszystko. Jeżeli to hybryda to można dodać do niej atak kobry, który unieruchomi mobki, a ty je wybijesz, choć ja polecam bardziej hmm... mgłę bitwy? Szybszy regen i nie potrzeba tyle czasu na zarzucenie tego na mobki, a to blokuje mobki (tzn. ta mgła bitwy) wokół siebie, a nie tylko naprzeciw tak, jak to jest w ataku.
Pare runek trzeba tez wrzcić w adrenali, a testosteron maaaaaaax.

Może Ci to ułatwi grę, może nie. To była moja pierwsza postać na closed HC i zagrałem nią do 56 lvl'a i mi się znudziła bo wszystko padało.